Objevte jedinečnou historii obchodu Bejessa

Svět bižuterie Bejessa je plný vášně a lásky ke šperkům. Zejména šperky, které v sobě skrývají ty nejkrásnější emoce a jsou nezapomenutelným dárkem.

Naším posláním je vytvářet jedinečné šperky, které se stanou památkou a skutečným symbolem vděčnosti a neomezené lásky. Věříme, že každý daný náhrdelník je spojen s jedinečným příběhem osoby, které byl věnován.

Bižuterie Bejessa

Bižuterie na dárkové krabičce

To, co odlišuje naše šperky, je jedinečná zpráva obsažená v krabici. V našem obchodě najdete široký výběr různých dojemných textů pro manželku, dceru, matku, babičku, kamarádku, sestru, snoubenku i syna. Věříme, že každý potřebuje slyšet „miluji tě“ od milované osoby. Vyznání lásky s krásným poselstvím ještě více zlepší a posílí vztah. Díky tomu je tento dárek tak výjimečný a nezapomenutelný.

Stříbrný dámský náhrdelník s věnováním

Věnování obsažená v krabici zdůrazňují krásu náhrdelníků při otevírání dárku – tento okamžik je opravdu nezapomenutelný. Můžete vidět upřímnou radost a emoce obdarovaného. Všechny takové pozitivní zpětné vazby od zákazníků nás motivují k neustálému rozšiřování kolekce náhrdelníků Bejessa.

Jsme pyšní na to, že šperky Bejessa jsou vyrobeny ze stříbra nejvyšší kvality 925. Navíc jsou potaženy vrstvou rhodia, díky čemuž se šperky krásně lesknou a šperky dlouhodobě chrání před zčernalím. Také všechny naše pozlacené výrobky obsahují 24karátovou vrstvu zlata, která fixovaná rhodiem, uchvacuje svou krásou po mnoho let.

Kameny bílých a barevných kubických zirkonů, kterými zdobíme své šperky, dodávají každému náhrdelníku, náramku a náušnicím krásnou záři a jedinečnost. Kamínky dodají každému outfitu charakter a přívěsky ve tvaru srdce přitahují pozornost.

Kontakt se zákazníkem je pro nás nejdůležitější

Vzhledem k tomu, že jsme internetový obchod, můžeme lidem dělat radost odkudkoli z Polska i ze zahraničí. Jsme hrdí na to, že jsme již shromáždili přes 23 728 spokojených zákazníků. 99% zákazníků hodnotí naše produkty 5 hvězdičkami!

Obchod Bejess působí na polském, českém, maďarském, rumunském a italském trhu. Chceme, aby každý náš zákazník byl se svými nákupy spokojený. Ke každé objednávce proto přistupujeme s maximální péčí a k zákazníkům přistupujeme individuálně – každý člověk má jinou potřebu. Snažíme se splnit každý požadavek, vyřešit problém a zajistit, aby byli zákazníci maximálně spokojení.

S ohledem na pohodlí našich zákazníků jsme prodloužili dobu na vrácení zboží – až na 30 dní od obdržení zásilky. Navíc jsme si jisti kvalitou našich šperků, a proto dáváme roční záruku na každý výrobek.

Expresní vyřízení objednávky

99% zásilek odesíláme následující pracovní den!

Naši klienti nás chválí za velmi rychlé vyřízení objednávek. Na tto hodnocení jsme hrdí, proto dbáme o to, aby každá objednávka byla odeslána do jednoho pracovního dne. Díky tomu se zásilka dostane příjemci následující den.

Kromě toho poskytujeme poradenství v každé fázi nakupování. Na webu Bejessa.pl je k dispozici chat, prostřednictvím kterého nám můžete napsat. Pokud klient potřebuje pomoc – jsme mu k dispozici. Také na naší infolince +420 234 280 960, dostupné od 10:00 do 14:00. Konzultant přijímá objednávky také telefonicky a může pomoci s výběrem správného dárku.

bejessa-balení balíčku náhrdelník stříbrný